top of page

Ze dvou venkovních utkání přivážejí oldřichovičtí pouze 1 bod

Ve čtvrtek 18. května předehrávali oldřichovičtí zápas v Petřvaldu.

Opět po hrubých chybách v obraně prohráli první poločas 3:0. V druhé půli se domácí uspokojili, což potrestal za Oldřichovice Novotný. Bohužel za dvě minuty minuty přímo z rohu navýšili domácí vedení. V 83. min. přidali ještě pátý gól a zaslouženě zvítězili. Petřvald se tak stává černým koněm v jarní honbě za titulem.

Petřvald : TJ Oldřichovice 5:1 (3:0)

Branka: Novotný


V podbeskydském nedělním derby vedli oldřichovičtí před velkou návštěvou 220 diváků už 1:3, ale na konci prvního poločasu se podařilo domácím snížit na rozdíl jediného gólu. V 72.min. za Nýdek navíc vyrovnal domácí Čelůstka, což znamená další bodovou ztrátu v čele tabulky.


TJ Sokol Nýdek : TJ Oldřichovice 3:3 (2:3)

Branky: Očadlík 2, Walek J.Comments


bottom of page