top of page

Z Horního Žukova pouze s bodem a povinné domácí vítězství s Interem Petrovice.

Horní Žukov : Oldřichovice 1:1 (1:0)

Zápas v Žukově se už od prvních minut nevyvíjel vůbec dobře. Ve 12. minutě, po zbytečné ztrátě míče fauloval Kisza unikajícího hráče domácích a obdržel červenou kartu.

Početní výhoda nebyla na hřišti znát, naopak Oldřichovičtí neproměnili několik dobrých šancí.

Ve 26. minutě, z ojedinělé šance se naopak radovali domácí, když brankáři Bašandovi propadla pod tělem lehká střela až do branky. Ve 44. minutě byla početní výhoda srovnána, když byl po druhé žluté kartě vyloučen po faulu na pronikajícího Novotného obránce Kavický.

V druhém poločase oldřichovičtí dále pokračovali v neproměňování šancí. To změnil až střídající Cienciala, který v 86. minutě obstřelil domácího brankáře a vyrovnal tak na konečných 1:1.


Oldřichovice : Inter. Petrovice 6:3 (4:0)

Po poločasovém vedení 4:0 se mohlo zdát, že půjde o jednoznačné vítězství favorita, ale soupeř nesložil zbraně a oldřichovické ještě řádně potrápil. Výkon domácích nebyl vůbec přesvědčivý, můžeme být spokojeni pouze se 3 body.


Comentarios


bottom of page