top of page

Z Dobré se třemi body!

Vítězství v Dobré se nerodilo lehce. Domácí mladý běhavý tým byl od začátku zápasu aktivnější a obraně Oldřichovic dělal nemalé problémy. Oldřichovice udeřily ve 21. minutě, kdy po pravé straně utekl Novotný a přesným centrem našel nabíhajícího Machalu, který nekompromisně skóroval. Domácí tak museli začít hrát aktivněji, což umožnilo Oldřichovicím hrát do otevřené obrany. Gólu se Oldřichovice dočkaly ve 45. minutě, kdy z přímého kopu střelou na přední tyč překvapil domácího brankáře L. Mendrok. Ve druhém poločase už oldřichovičtí kontrolovali hru a nedovolili domácím skórovat!

Po 10. kole tak Oldřichovice vedou tabulku o 7 bodů.

V domácím zápase přivítají 2. tým tabulky - Sedliště.

Přijďte v sobotu 22.10. ve 14.30 naše kluky povzbudit!

Comments


bottom of page