top of page

Vysoká výhra ve Věřňovicích

Věřňovice : Oldřichovice 1:5 (1:3)


Po "čistém" hatricku Michala Walka si Oldřichovice přivážejí 3 cenné body z Věřňovic.

V zápase se museli obejít bez Václava Juřeny, který si odnesl zranění z posledního domácího zápasu s Nýdkem.

Od první minuty bylo zřejmé, že se utkávají dva zkušené a kvalitní fotbalové týmy.

Jako první, v 6. minutě udeřili domácí, kdy z první šance po přesném centru uklidil hlavou na zadní tyči míč do branky domácí Vlček.

Oldřichovice tento gól nijak neznervóznil, v 10. minutě unikl po křídle Novotný a přihrávkou "pod sebe" našel Michala Walka, který střelou k tyči nedal brankáři domácích šanci.

I nadále se hrál pohledný fotbal a oldřichovičtí přebírali herní iniciativu. Ve 23. minutě zahrávali po faulu na Novotného z hranice "šestnáctky" přímý kop, který brankář neudržel a gólovou dorážku zajistil výborně hrající Michal Walek. Za dalších 5. minut to bylo už 1:3, když si naši útočníci zopakovali akci z prvního gólu a byl z toho třetí gól Michala Walka.

Do konce první půle veškerou útočnou snahu domácích, bez větších problémů zlikvidovala výborně hrající obrana Oldřichovic.

Do druhého poločasu vstoupili oldřichovičtí soustředěně a nepouštěli domácí k většímu útočnému snažení. Uklidnění pak přinesla 70. minuta, kdy po krásné kolmé přihrávce Huťky, obstřelil domácího brankáře Novotný. To ale nebylo "gólově" všechno, v 78. minutě po dalším rychlé akci Oldřichovic neodehrála obrana domácích míč do bezpečí, což nekompromisně potrestal kapitán Oldřichovic Vlachovič.

Celý vítězný tým si zaslouží velkou pochvalu, za aktivní kvalitní a bojovný výkon během celého zápasu.

V příštím domácím zápase hostí Oldřichovice nováčka z Těrlicka. Zápas se hraje v sobotu 2.9. v 16.00 hodin, srdečně zveme všechny sportovní fanoušky!
Comments


bottom of page