top of page

Vysoká domácí prohra s Dobrou!

Oldřichovice : Dobrá 1:4 (1:1)Poslední domácí zápas oldřichovickým nevyšel. Níže naleznete hodnocení přímo od trenéra týmu Miloše Koloničného:


V sobotním utkání jsme zcela zklamali! Musíme se omluvit našim věrným fanouškům za velmi špatný výkon, který jsme předvedli. To nemění nic na tom, že hosté byli celé utkání lepší a zaslouženě vyhráli rozdílem třídy. Hosté hráli jednoduchý fotbal s nakopáváním dopředu a naše defenzívní činnost vůbec neexistovala. Směrem dopředu jsme byli málo úspěšní a proto jsme utkání prohráli tak vysokým rozdílem. Jsme všichni velice zklamaní. Ale takový je fotbal, jednou dává a podruhé bere!


V příštím zápase čeká Oldřichovice souboj u prvního týmu tabulky Lískovce! Věříme, že se oldřichovičtí porvou o co nejlepší výsledek. Comments


bottom of page