top of page

Václava Juřenu uvidíme v dresu Oldřichovic!
Václav Juřena se po ukončení profesionální kariéry ve fotbale Třinec dohodl na hráčském působení v TJ Oldřichovice.

Náš A-tým v jeho osobě získává obrovskou posilu do nové sezóny.

Proč se Vašek rozhodl nepokračovat dále v týmu fotbal Třinec, na jakém postu ho uvidíme v oldřichovickém dresu a proč se rozhodl přesunout z II. ligového týmu až do 1.B třídy a spoustu dalších zajímavostí přineseme na našich stránkách co nejdříve.


Za celé Oldřichovice přejeme Václavovi v jeho nové fotbalové roli "hvězdy v pralese" jen to nejlepší a věříme, že si fotbal na této úrovni bude užívat a spolu s kluky vytvoří ještě silnější vítězný tým...

Vedení TJ Oldřichovice


PŘEDSTAVENÍ:

Václav Juřena

Narozen: 2. 2. 1991

Výška / váha: 187 cm / 74 kg

Státní příslušnost: Česko

Herní post: útočník


Kariéra:

Třinecký odchovanec Václav Juřena prošel i Baníkem Ostrava, ale zahrál si jen za juniorku a na jaře 2012 zamířil do nižších soutěží. S Karvinou postoupil v roce 2016 do první ligy, ale v kádru se neudržel. Přes Vítkovice a Třinec se dostal do Opavy, kde dostal v lize další šanci. Od léta 2021 bojoval zpátky v třineckém dresu.Commentaires


bottom of page