top of page

Šlágr 15. kola skončil remízou!


TJ Oldřichovice - TJ Sokol Věřňovice 2:2 (0:1)


ČK: 12. Bašanda

SESTAVA: Bašanda (13. Cymorek), Vlachovič (73. Zoubek), Huťka, Očadlík, Cienciala (82. Niemiec) - Kisza (82.Walek), Samek (13.Cymorek), Machala, Mendrok (73. Janeček), Walek - Novotný

Hned první jarní utkání soutěžní utkání přineslo souboj prvního a druhého týmu tabulky. Pro domácí Oldřichovice se zápas od 12. minuty nevyvíjel vůbec dobře. Po chybném vyběhnutí a následné hry rukou byl vyloučen brankář Bašanda a oldřichovičtí museli dále bojovat už jen v deseti. O pět minut bylo ještě hůře, když "nerozchytaného" druhého brankáře Cymorka překonal soupeř po zahrání opakovaného rohu. Oldřichovičtí však nesložili zbraně a i v 10 byli Věřnovicím více než vyrovnaným soupeřem. Ve výborném výkonu pokračovali i v druhém poločase, kde začali soupeře přehrávat. Stále častěji se dostávali do pokutového území a v 61. minutě dali Novotným zasloužený vyrovnávací gól. To od domácích nebylo ale vše, pokračovali ve výborném výkonu a v 67. minutě, po rohovém kopu šli hlavou Očadlíka do vedení 2:1. Překvapeného soupeře ani v následujících minutách nepouštěli do vyložených šancí a vypadalo to, že i v oslabení dotáhnou zápas do vítězného konce. Ve druhé minutě nastavení se však soupeř po nevydařeném odkopu zmocnil míče a šťastně vyrovnal. Za bojovný a kvalitní výkon v tomto zápase však mohou být všichni fanoušci Oldřichovic na hráče patřičně hrdí!
ความคิดเห็น


bottom of page