top of page

Trenér Miloš Koloničný rezignoval na pozici trenéra Oldřichovic!Na základě osobního rozhodnutí, v návaznosti na neuspokojivé výkony a výsledky týmu Oldřichovic se Miloš Koloničný rozhodl s okamžitou platností odstoupit z funkce trenéra.


Vedení TJ a oddílu kopané touto formou děkuje za jeho dlouholeté nejen trenérské úsilí v našem klubu.


Spolupráce začala už v r. 2014, kdy přebíral tým hrající v okresním přeboru. V sezóně 2017-18 postoupil s muži do Krajské soutěže 1.B třídy, kterou Oldřichovice hrají i dnes. V posledních letech okupoval se svým týmem vždy přední místa v tabulce, ale postup do 1.A třídy nevyšel.


Ještě jednou děkujeme za dlouholetou práci v klubu a přejeme hodně zdraví a osobních úspěchů!


Vedením A mužstva byl dočasně do konce sezony pověřen Miroslav Samek, který je současně i aktivním hráčem týmu. 

 

Výkonný výbor fotbalu a vedení TJ Oldřichovice

Commentaires


bottom of page