top of page

První jarní domácí vítězství!

Do utkání Oldřichovice nastoupily s jedinou změnou oproti vítězné sestavy z Nýdku, když nemocného brankáře Hickela nahradil Schneider. A byl to právě on, který nás v zápase podržel, přestože inkasoval dva góly. V útoku se opět prosadil kanonýr Puczok, autor dvou důležitých gólů ze začátku a konce prvního poločasu. Další branky přidali Michal Walek a Frýda, který v nastavení pečetil vítězství domácích.                                                                        Přestože utkání kolidovalo s hokejovým play off, přítomní diváci si určitě přišli na své, protože se hrálo zajímavé utkání, navíc se spoustou branek.                                                        Příští zápas Oldřichovice odehrají na hřišti Těrlicka, které mu mají co vracet za nečekanou domácí podzimní prohru 0:1. Zápas začíná v sobotu 20. 4. v 16.00 hodin.  Comments


bottom of page