top of page

První domácí porážka v "utkání podzimu"!


Zápas 1. a 2. celku tabulky domácím Oldřichovicím nevyšel. Od prvních minut bylo zřejmé, že se Sedliště na první tým dobře připravilo. Důrazná, zabezpečená obrana s rychlými breaky se ukázala jako výborná taktika soupeře. Ve 22. min. po dlouhém nákopu z poloviny hřiště se Sedliště ujalo vedení. Oldřichovičtí měli sice optickou převahu, ale ve finálních přihrávkách a zakončení jim chyběla přesnost. Ve druhé půli se obraz hry neměnil a v 58. min. , po zbytečném faulu domácího brankáře, proměnili hosté penaltu. V 65. min. mohla pro Oldřichovice svitnout jiskra naděje, ale Novotný svou příležitost neproměnil. Zbytek utkání domácí dohrávali v útlumu a hosté do otevřené obrany přidali ještě dvě branky. Vítězství Sedliště tak bylo zasloužené. I když výsledek je pro oldřichovické až příliš krutý.

Další utkání odehrají naši kluci v sobotu 29.10. ve 14.30 v Hnojníku. Přijďte je povzbudit, budou to potřebovat a ocení to jako vždycky!!!

Comments


bottom of page