top of page

Prohra 6:5 v Dětmarovicích


Po hokejovém výsledku 6:5 (3:3) odjíždějí naši z Dětmarovic bez bodu.

Góly Oldřichovic: 1', 16', 78' P. Novotný, 31' J. Cienciala, 49' D. Očadlík


Prohraný zápas u posledního týmu tabulky zhodnotil trenér M. Koloničný.

Když prohraje první s posledním, tak je něco špatně!

V druhé části jsme všem jen pro smích. Upřímně řečeno, takovou jarní část sezóny nepamatuji. Nesu to těžce, ale všichni hráči,včetně brankáře musí začít každý sám u sebe, protože doslova "minely", kterých se dopouští nelze přehlédnout. Když dáte pět gólů, nemůžete dostat šest, ale v našem případě to bohužel neplatí! Hráčem kola Novotný a Mendrok.


Míč je kulatý a soutěž pokračuje 😀! Vzhledem k prohrám i dalších týmů z čela tabulky, oldřichovičtí stále vedou tabulku s náskokem 2 bodů. V sobotu se o další body doma poperou s týmem Baníku Orlová. Zápas začíná v 16:30 hod. Přijďte kluky povzbudit!


Comments


bottom of page