top of page

Podzimní část ukončena remízou!

TJ Oldřichovice : Sedliště 2:2 (1:1)


Poslední zápas podzimní části sezóny odehráli oldřichovičtí na domácím hřišti s týmem Sedliště. Na těžkém terénu se opět hrála oboustranně velmi kvalitní kopaná. Jako první se z gólu radovali domácí, když se v 15. minutě po rohovém kopu prosadil hlavou Juřena. O pár minut později mohlo být pro domácí ještě veseleji, ale Novotný při samostatném úniku trefil pouze břevno a míč se z brankové čáry odrazil zpět do hřiště. Ve 24. minutě bylo vyrovnáno, když se obráncům Oldřichovic nepodařilo odehrát míč do bezpečí, což potrestal dobře mířenou střelou Hammer. Oba týmy měli na kopačkách několik dalších příležitostí, které zůstaly neproměněny. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili domácí hned se třemi změnami v sestavě. Ani tyto změny však nevedli k lepší úspěšnosti v proměňování šancí. Domácí nastřelili Puczokem tyč, ale v 56. minutě se na druhé straně hřiště radovali po úspěšném úniku hosté. Oldřichovičtí nesložili zbraně a vytvořili si několik slibných šancí, které bohužel neskončily gólem. Klíčovým rozhodnutím pro vyrovnávací branku domácích bylo stažení hry na 3 obránce a přesunutí Očadlíka do útoku. Tomu stačila v 87. minutě jediná příležitost k vyrovnání, když přesnou střelou na zadní tyč překvapil dobře chytajícího brankáře hostů.

O posledních minutách zápasu se bude ještě dlouho mluvit. Domácí se s remízou nechtěli spokojit a v druhé minutě nastavení se střídající Michal Walek probil do šestnáctky a byl faulován. Hlavní rozhodčí Čecháček odpískal pokutový kop pro domácí. Ten byl ale po konzultaci s pomezním rozhodčím Krpelem posléze odvolán pro údajný ofsajd domácích. Zápas tak skončil dělbou bodu.

Oldřichovice v tabulce přezimují na pěkném druhém místě, 5 bodů za prvním Lískovcem a v jarní části budou chtít poprat o postup do 1.A třídy.


Comments


bottom of page