top of page

Po podzimu první!!!

Podzimní část sezóny na domácím stadiónu oldřichovičtí zakončili zaslouženým vítězstvím!

První branka padla ve 22. minutě po akci Zoubka, který našel Lukáše Mendroka a vedli jsme jednobrankovým rozdílem. Kopec smůly si v tomto duelu vybral Onřej Zoubek, který se dostal do tří vyložených příležitostí, ale všechny mu zlikvidoval hostující brankář. I v druhém poločase ukazovali domácí, kdo je současným lídrem soutěže. Určovali tempo hry a v 57. min. se dočkali podruhé, když Jakub Walek našel Očadlíka a ten nekompromisně zavěsil! V 66. min. přidal ještě třetí gól z pokutového kopu Huťka a bylo rozhodnuto o vítězi utkání.


Děkujeme celému týmu za celou podzimní část sezóny, kterou zakončili s 31 body na prvním místě se 7 bodovým náskokem na druhý tým Věřňovic! Během odehraných 13 zápasů odešli jen s 2 porážkami a jednou remízou s famózním skóre 41:17. Takto povedenou první polovinu sezóny pod Javorovým už dlouho nepamatujeme!


Comments


bottom of page