top of page

"Old Boys" se zúčastnili turnaje v Bystřici!

Tým Old Boys Oldřichovice se zúčastnil turnaje "starých gard" organizovaného k 600. výročí obce Bystřice.

Turnaj odehráli celkem 4 týmy. Kromě Oldřichovic domácí TJ Bystřice, TJ Vendryně a Mosty u Jablunkova.

Hrálo se v počtu 6+1 na 1/2 hřiště systémem "každý s každým". Každý tým mohl mít 2 hráče ve věku 35 až 40 let, ostatní museli být v kategorii 40+.


Old boys Oldřichovice vzorně reprezentovali 😎:

brankář Josef Fujak

hráči: Ivo Crhonek, Robert Mauritz, Alan Hanke, Petr Bonacina, Dalibor Zbončák, Petr Dydko, Ivo Branný, Zdeněk Lukosz a Petr Novotný.

Turnaj měl velmi dobrou organizaci a vysokou herní kvalitu. Na hřišti bylo možné vidět jak bývalé ligové hráče Třince (Joukl, Šulák, Noga, Martynčík), tak i fotbalisty se kterými jsme se setkávali v rámci nižších regionálních soutěží.


V prvním zápase oldřichovičtí podlehli domácí Bystřici 1:2 a stejným výsledkem skončilo i druhé utkání s favoritem z Vendryně, proti kterému jsme neudrželi vedení 1:0. V zápase o 3. místo s Mosty Oldřichovice přesvědčivě vyhráli nad "unavenějším a starším týmem" 6:1 😀.

Po slavnostním vyhlášení se mezi účastníky velmi často hovořilo o vytvoření nové tradice pravidelného každoročního turnaje "starých gard", který by organizoval vždy jeden z účastněných týmů. Uvidíme jestli se podaří tuto myšlenku zrealizovat!


Konečné pořadí: Skóre Body

1. TJ Vendryně 8:4 9

2. TJ Bystřice 7:7 6

3. TJ Oldřichovice 7:5 3

4. Sokol Mosty 6:12 0bottom of page