top of page

Oldřichovice vezou 3 body i z Těrlicka!

Oldřichovičtí začali v Těrlicku velmi dobře a po gólech Ciencialy a Jakuba Válka ve 20. a 25. minutě se dostali do dvoubrankového vedení. Pak ale nastal nepochopitelný herní útlum, který potrestali domácí gólem z pokutového kopu ve 36. minutě. Do kabin se tak šlo za stavu 1:2. Bohužel nevýrazná hra našeho týmu pokračovala i ve druhém poločase. Domácí Těrlicko této situace využili a v 73. minutě bylo vyrovnáno. Domácí i nadále pokračovali v aktivní hře a měli několik výborných šancí, které naštěstí neproměnili. Vysvobozením pro Oldřichovice byla trefa Jiřího Ciencialy (autora dvou branek) z trestného kopu cca 10 minut před koncem zápasu. Závěr zápasu si Oldřichovice už pohlídaly, a proto si odváží z Těrlicka cenné 3 body.  
     

Commentaires


bottom of page