top of page

Oldřichovice venku zatím 100%!

Jarní domácí premiéra oldřichovickým nevyšla, když podlehli v regionálním derby týmu Nebor 1:2 (0:2). "Zbabralli" jsme všechno co jsme mohli a tím si pokazili velikonoční svátky, ale takový je fotbal"!  Tak hodnotil trenér domácích Miloš Koloničný výkon a výsledek svého týmu. "Příští neděli pojedeme do Nýdku domácí prohru odčinit, ale budeme to mít obrovsky těžké..."

A jeho slova se potvrdila, když Oldřichovice vyhráli 1:3 (0:1). Vítězství bylo zasloužené, ale nerodilo se lehce. Gólově se prosadili Očadlík, Puczok a Michal Walek. 

Do hry se vrátil uzdravený Václav Juřena, což bylo na herním projevu Oldřichovic znát. Výborně opět zachytal brankář Hickel. 

V sobotu 13.4. v 16.00 hodin Oldřichovice hostí na domácím hřišti tým Věřňovic. 

Srdečně zveme všechny příznivce fotbalu.Commenti


bottom of page