top of page

Očekávaná výhra v Hnojníku

Hnojník : Oldřichovice 0:5 (0:2)


Na hřiště Hnojníku nastupovali oldřichovičtí v roli favorita.

Domácí Hnojník byl se ziskem 5 bodů na posledním místě tabulky.

Hosté od prvních minut byli lepším týmem, bohužel opět neproměnili šance z kraje zápasu a jejich hra se postupně přizpůsobovala pasivní hře domácích. Vysvobození pro Oldřichovice přinesly dva góly Juřeny ve 27. a 33. minutě. Třetí "rozhodující a uklidňující" gól do konce prvního poločasu už bohužel oldřichovičtí nepřidali, naopak se štěstím přečkali dvě 100% šance domácích.

Průměrný fotbal s řadou nepřesností se hrál i v druhém poločase. Až v 68. minutě utekl po levé straně Novotný a zvýšil vedení Oldřichovic na 0:3. To byl definitivní zlom v zápase, Oldřichovice vystřídali 4 hráče a proti odevzdanému týmu domácích vstřelili Vlachovičem a Ciencialou ještě další dva góly.

Výsledek 0:5 je sice krásný, ale předvedená hra oldřichovických s nedostatkem pohybu, mnoha nepřesnostmi a řadou chybných řešení by na silnějšího soupeře nemusela stačit.


Takového soupeře už přivítají v příštím kole na domácím hřišti v podobě třetího týmu tabulky z Orlové. Po pěti venkovních zápasech v řadě se Oldřichovice konečně ukážou na domácím hřišti. Zápas s Baníkem, který na Oldřichovice ztrácí pouhých 5 bodů začíná v sobotu 28.10. ve 14.30 hod., zveme všechny sportovní fanoušky!


Comments


bottom of page