top of page

Muži odehráli další dvě přípravná utkání!


Poslední dva čtvrteční večery byly ve znamení přípravných utkání.

23.2. jsme se na umělé trávě v Třinci na Lesní utkali s třineckým dorostem U18. Zápas skončil konečnou remízou 2 : 2 (0 : 2). Branky oldřichovických dávali: Walek Jakub, Očadlík Sestava: Bašanda - Kajfosz (60 Ruschka), Vlachovič, Očadlík, Niemiec - Zoubek - Kisza, Walek Jakub (60 Plevko), Frýda (45 Mendrok Marek) - Walek Michal (60 Jóni), Gallitzdorfer (45 Cupek)

2.3.2023 jsme na stejném hřišti odehráli další přípravné utkání s "podzimním lídrem" 1.B třídy skupiny A TJ Velké Heraltice, které tímto zápasem zahájili své zimní soustředění. Utkání mělo dobrou úroveň a bylo bohaté na branky. Skončilo vysokým vítězstvím Oldřichovic 7 : 3 ( 3 : 1 ) Branky Oldřichovic zaznamenali: Novotný 5, Mendrok, Samek Sestava : Bašanda, Mendrok Marek (45 Vlachovič), Vlachovič (45 Huťka) Očadlík (45 Samek),Cienciala - Zoubek, Machala (45 Walek Michal) - Kisza, Walek Jakub( 45 Mendrok Lukáš), Niemiec (45 Trombik) - Novotný

Kromě pravidelných tréninků se naše áčko v příštím týdnu přesune na soustředění, kde kromě tréninkových dávek odehraje dvě přípravná utkání.
Comments


bottom of page