top of page

Konečně doma a vítězně!

TJ Oldřichovice : Baník Orlová 4:0 (1:0)


Po pěti dlouhých týdnech se oldřichovičtí konečně vrátili na domácí trávník a bylo to na jejich výkonu skutečně znát. V tabulce se třetí Orlovou sehráli velmi pěkný zápas. Na těžkém, mokrém, ale odpočinutém trávníku oba týmy předváděli kvalitní a pohlednou kopanou, ve které měli ale domácí navrch.

V útoku sice neproměnili několik 100% šancí, ale ve 24. minutě se už ujali Juřenou vedení, po proměněné penaltě za faul na Marka Mendroka. Na další gól si museli diváci počkat až do 52. minuty, kdy se krásnou střelou k tyči prosadil Machala.

To ale nebylo vše, v 67. minutě se prosadil střelou na zadní tyč v poločase střídající Puczok a konečné skóre na 4:0 uzavřel v 89. minutě rovněž střídající Michal Walek.


Před zimní přestávkou čeká oldřichovické už jen poslední zápas, který odehrají opět na domácím hřišti v sobotu 4.11. ve 14.00 hod. s týmem Sedliště.

Zveme tímto všechny fotbalové fanoušky!
Comments


bottom of page