top of page

Jarní herní i výsledkové trápení pokračuje!

Oldřichovice : Baník Orlová 1:4 (1:4)

Gól domácích: M.Niemiec

Orlová nám dala lekci z produktivity, zatímco oldřichovičtí ve 3. minutě trefili tyč, na druhé straně se už o minutu později z první střely radoval soupeř.

Dále se hrálo znovu na soupeřově polovině, kde domácí mířili i podruhé pouze do tyče a naopak z druhého rychlého protiútoku v 18. min. už vedli hosté 0:2.

Ve 24. minutě po standardní situaci snižoval za domácí hlavou Niemiec a vypadalo to, že je jen věcí času, kdy oldřichovičtí srovnají.

Proti tomu byli hosté i s pomocí chybující rozhodčí, která neviděla ruku soupeře a naopak odpískala přímý kop za ruku domácího Ciencialy.

Špatně postavenou zeď využil střelou na první tyč hostující Kadlíček. Ale ani to nebylo všechno v prvním poločase všechno, když domácí brankář Bašanda ve 44. min. chybnou rozehrávkou daroval soupeři 4. gól a bylo rozhodnuto.

Druhý poločas už nic nezměnil, domácí marně útočili do zorganizované obrany Baníku, ale více práce měl paradoxně domácí brankář Schneider, který vystřídal chybujícího Bašandu. Musel čelit nejen samostatnému útoku hostů, ale chytil i pokutový kop. To je asi jediný pozitivní moment dalšího nevydařeného domácího zápasu Oldřichovic.

Zlepšit náladu si kluci mohou už ve čtvrtek, v předehrávaném utkání v Petřvaldu.Comments


bottom of page