top of page

Domácí prohra s nováčkem z Těrlicka!

TJ Oldřichovice : Těrlicko 2022 0:1 (0:1)


Mizerná produktivita oldřichovických je hlavní příčinou první bodové ztráty, navíc na domácím hřišti.

Domácí už nastoupili s doléčeným Juřenou, ale bez 4 hráčů úspěšné základní sestavy z minulého týdne, což se zásadně odrazilo nad nevýrazným výkonem v prvním poločase.

V útoku nastoupili od začátku Novotný s Cupkem, Juřena se musel posunout na pozici "podhrotového" hráče. V záloze musel nastoupit Kuba Walek, pouze na lavičce zůstal pro mě zcela z nepochopitelných důvodů jeden z nejlepších hráčů minulých kol a současně jediný klasický střední záložník Mendrok.

Hře domácích tak chyběla lepší organizovanost, ale i bojovnost.

Bylo ale ještě hůř, když navíc hostující Michejda ve 22. minutě po nepodařené standardní situaci domácích sólem přes celé hřiště překonal domácího brankáře.

Do poločasu si vytvořili oldřichovičtí několik šancí, ale bez gólového zakončení.

Do druhé půle proběhlo v domácím týmu několik očekávaných změn, Juřena se posunul na hrot, na hřiště přišel Mendrok. Tyto dvě změny se okamžitě pozitivně odrazily na herním projevu domácích. Ti nepůjčovali těrlickým téměř vůbec míč, obrana hostů tak musela zachraňovat situace i za cenu žlutých karet. Zakončení domácích však postrádalo i nadále požadovanou kvalitu, moment překvapení, ale i štěstí.

Situaci nezměnilo ani vyloučení hostujícího Klváčka, který po druhé žluté kartě v 62. minutě poslal domácí do přesilovky.

Ofenzíva domácích tak byla ještě intenzivnější, ale i nadále chyběla vyšší kvalita v zakončení. Hostům se dařilo tomuto tlaku čelit častým ošetřováním, "kouskováním" hry, které nevýrazným výkonem toleroval hlavní rozhodčí.

Vytrvalý, ale bohužel bezzubý tlak domácích gól nepřinesl a tak zápas skončil vítězstvím Těrlicka 0:1.

P.N. sen.
Comments


bottom of page