top of page

Derby skončilo remízou!


Do zápasu oldřichovičtí vstoupili dobře, ale bohužel obrovské šance Samka i Mendroka šly mimo branku. V následujících minutách už soupeř z Vendryně převzal iniciativu a v 41. minutě se ujal vedení po úniku a přesné střele Lasoty. Do druhého poločasu Oldřichovice vystřídali tři hráče a postupně získávali herní převahu. Hrálo se především na polovině soupeře a přišlo několik dobrých střeleckých příležitostí. Hlava Novotného trefila pouze tyč a podobně skončila i hlavička Očadlíka, kterou brankář hostí vytlačil na roh. Oldřichovičtí nesložili zbraně a až v 91. min. se dočkali vyrovnání po proměněné penaltě za faul na Novotného. Viděli jsme kvalitní fotbalové derby s dvěma rozdílnými poločasy. Konečná remíza je asi spravedlivá. Gól domácích: Novotný 91' (penalta)Commentaires


bottom of page