top of page

Další domácí výhra v derby s Nýdkem!


Dobývání nýdecké obrany nějakou dobu trvalo, až když se ve 26. min. po střele Machaly prosadil Novotný. Druhá trefa byla o minutu později, když se po centru Vlachoviče trefil Machala.Třetí branka padla v závěru poločasu, když si po výkopu Bašandy Očadlík pohrál s obranou hostů jak kocour s myší a nekompromisně zavěsil!!Úvod druhého poločasu jsme začali velmi dobře, ale dvě výborné akce jsme nedotáhli do konce! Až v 54. min. se však prosadil Lukáš Mendrok po nezištné přihrávce Novotného!! Poté jsme sestavu prostřídali a v 76. min. navýšil skóre Zoubek na konečných 5 : 0 po přihrávce Jakuba Walka!!Hosté si za celé utkání vypracovali jedinou šanci, kterou Mazurek neproměnil!! Je potřeba pochválit celé mužstvo včetně střídajících hráčů za velmi dobrý výkon!!!


Sestava: Bašanda - Vlachovič,Huťka,Samek,Cienciala (58.Godfryd) - Kisza (58.Mendrok Marek) Machala,Walek Jakub - Očadlík (58.Trombik), Mendrok Lukáš (71.Zoubek), Novotný(71. Rakowski)

Commentaires


bottom of page