top of page

Bodová ztráta z Tošanovic!

Tošanovice : TJ Oldřichovice 3:3 (2:1)


Oldřichovičtí nepotvrdili roli favorita a z Tošanovic se vracejí jen s 1 bodem.

Úvod do zápasu byl čistě v režii hostů, kteří domácí téměř nepustili na vlastní polovinu.

Bohužel z tohoto tlaku padl pouze jediný gól Oldřichovic, který pohotovou dorážkou zajistil v 19. minutě Očadlík.

Tošanovice vsadili v celém zápase na jednoduchou, ale velmi účinnou taktiku rychlých protiútoků, se kterými měli Oldřichovice velké problémy. Tři "brejky" se štestím ještě ubránili, ale v 32. minutě už vyrovnával Baran na 1:1. O 3 minuty později bylo ještě hůře, když centr za obranu výborně vyřešil domácí Michalik, který obešel Vlachoviče a přesnou střelou otočil skóre na stranu Tošanovic.

V poločase oldřichovičtí udělali několik změn v sestavě, zraněného brankáře Hickela, vystřídal Bašanda a Michala Walka v útoku Cupek.

Ve 48. minutě oldřichovičtí ukázali svou kvalitu, kdy po pěkné akci a individuálním průniku vyrovnával střelou na zadní tyč Novotný.

Průběh hry se však bohužel pro oldřichovické fanoušky nijak od prvního poločasu neměnil.

Velká bojovnost a nebezpečné protiútoky tošanovických dělali oldřichovickým velké problémy. Další neproměněnou 100% šanci Cupka potrestal v 57. minutě na druhé strraně domácí Baran.

Oldřichovické po několika dalších neproměněných šancích "vysvobodil" až přímý kop za faul na Novotného, který krásnou střelou proměnil v 88. minutě opět výborně hrající Lukáš Mendrok.

Remíza je pro Oldřichovice ztráta, ale je nutné uznat, že domácí si za svou bojovnost bod zaslouží. Nejlepším hráčem byl domácí brankář Kovář, který vychytal několik dalších 100% šancí Oldřichovic.Comments


bottom of page