top of page

SOUSTŘEDĚNÍ ve Starém MěstěPoslední přípravný zápas před prvním jarním soutěžním kolem odehráli naši muži na soustředění v areálu hotelu SYNOT ve Starém Městě s týmem TJ Jiskra Staré Město.

TJ Jiskra Staré Město u Uherského Hradiště : TJ Oldřichovice 5 : 2 (2 : 1) Sestava: Bašanda - Vlachovič, Huťka, Samek (45 Mendrok Marek), Cienciala - Zoubek, Jakub Walek - Kisza, Mendrok Lukáš (60 Jóni), Niemiec (30 Gallitzdorfer) - Walek Michal S velmi kvalitním soupeřem jsme drželi krok, ale soupeř byl nakonec gólově úspěšnější. Kazem tohoto utkání bylo zranění Lukáše Mendroka a Michala Niemiece!! Doufejme, že budou v pořádku na první mistrovské utkání. Samotné soustředění splnilo svůj účel. Zaměřili jsme se herně taktické prvky a samozřejmě i na utužení kolektivu. Věříme, že nám pomůže v těžkých jarních utkáních, kde se chceme porvat o postup do 1.A třídy!

Poděkování od všech hráčů patří celému vedení TJ Odřichovice za zprostředkování tohoto soustředění.

Kommentare


bottom of page