top of page

"Černá série" Oldřichovic pokračuje!Po nevydařeném domácím zápase s Dobrou si oldřichovičtí připsali další dvě prohry. 

První "omluvitelná" porážka s na hřišti prvního Lískovce a následná "bolestivá" domácí prohra s Dolním Žukovem, kde ještě v 58. minutě zápasu vedli 3:1!  

      

Lískovec : TJ Oldřichovice 2:0 (1:0)Hodnocení trenéra Miloše Koloničného: V souboji prvních dvou mužstev v tabulce byli úspěšnější domácí. Je pravdou že obě branky jsme dostali po našich hrubých chybách v obranné fázi, s čímž se trápíme celé jaro. Do dalších šancí jsme domácí nepustili a my jsme si vytvořili v prvním poločase jen jednu vyloženou šanci a jednu dobrou střeleckou příležitost. Bohužel nám to tam nespadlo. Je potřeba soupeři sportovně pogratulovat k postupu. Mají velmi zkušenou osu týmy, kde hrají bývalí "ligisté " Cabák, Hrdlička, Fromelius.
TJ Oldřichovice : Slovan Horní Žukov 3:4 (0:1)

Oldřichovičtí prohrávali už ve 4. minutě 0:1 a stejným výsledkem skončil i první poločas. 

Výsledkově se domácím povedl start do druhého poločasu, kdy srovnával už ve 49. minutě Michal Walek. V dalších deseti minutách přidal další 2 branky Petr Novotný, který se vrací do sestavy po zranění kotníku a mohlo by se zdát, že o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Horní Žukov se však nevzdal a do konce zápasu se mu podařilo díky neuvěřitelně chybující obraně domácích otočit výsledek na svou stranu. 

Comentarios


bottom of page